رنگ روسری و نکات کلیدی در هنگام خرید آن ها

رنگ روسری

رنگ روسری

خانمهای چادری میتوانند مدل، جنس، رنگ روسری زیر چادر رو با سر آستین و کیف و کفششون ست کنن. طلق های مخصوص روسری و شال در بازار هست که داخل روسری گذاشته میشه تا از چسبیدن روسری به پیشونی جلوگیری کنه و تا آخر شب گرد و شیک وایسه به ویژه برای شال یا روسری های خیلی نازک و ابریشمی. روسری رو دقیق همرنگ مانتو نگیرید جهت ست کردن. بهتره یه فاصله رنگی بین دو لباس نزدیک بهم موجود باشه.رنگ روسری رو حتما بر اساس رنگ پوستتون که گرم یا سرد هست انتخاب کنید. جنس روسری رو متناسب با تیپتون انتخاب کنید و با تیپ اسپرت روسری ساتن براق سر نکنید.

رنگ روسری طلایی و مشکی عامه پسند

این روسری در کنار مانتویی خردلی یا مشکلی فوق العاده است.

رنگ روسری با طرح شلوغ

اگر به نظرتون ظاهر زیبایی ندارید میتونید از روسری های با طرح شلوغ استفاده کنید و اگر چهره زیبایی دارید روسری ساده و تک رنگ را انتخاب کنید.

رنگ روسری آبی فیروزه ای اسرارآمیز

این رنگ به ظاهر آرامش خاصی می دهد. دوستداران آبی فیروزه ای، اسرارآمیز و با ثبات اند. در کنار این روسری بهتر است از مانتویی روشن استفاده کنید تا شکیل شوید.

رنگ روسری پوست پیازی گرم و دلنشین

از آن روسری های خوش آب و رنگ که روی پوست اکثر افراد به زیبایی می نشیند. طرح براق این روسری ساتن به درد مجالس رسمی و کمی سنگین تر می خورد. بهتر است در کنار رنگ پوست پیازی این روسری از مانتوی مشکی رنگ استفاده کنید تا جلوه روسری تان دوچندان شود.

رنگ روسری حاشیه دار برای مهمانی رسمی

اگر قصد شرکت در مهمانی رسمی را دارید جنس ساتن با طرح براق حاشیه های دور روسری از آن مدل هایی است که به کارتان می آید. بهتر است در کنار رنگ روشن این روسری از مانتویی تیره رنگ استفاده کنید تا ظاهرتان از یکنواختی دربیاید.

رنگ روسری آبی نفتی اسپرت

در کنار مانتویی کرم و شلوار جین سرمه ای رنگ، این روسری فوق العاده می شود. در کنار این روسری ساتن با رنگ زمینه آبی نفتی بهتر است از کیف و کفش به رنگ حاشیه دور روسری استفاده کنید.