لباس مجلسی برای عروسی

چند باید و نباید برای شما دختر خانم‌ها تدارک دیده‌ایم تا به عنوان خوش پوش‌ترین دختر مجلس همه اسم شما را به زبان بیاورند، بدون اینکه استرس نداشتن لباس مجلسی را داشته باشید. قواعدی که اینجا گفته می‌شود آن طور نیست که براساس آنها لباس‌ها مثلاً فقط به درد جشن عروسی بخورند بلکه با اندکی تغییر می‌توان همان لباس را در مراسمی جدی‌تر و رسمی‌تر هم به تن کرد.

ست کردن لباس مجلسی با کفش پاشنه بلند

اگر اصرار دارید تا شلوار و تاپ و ژاکت را با هم ست کنید اما جفت‌شان جور نمی‌شود، ما می‌گوییم هر لباس مجلسی که دل‌تان می‌خواهد بپوشید اما کفش پاشنه بلند را فراموش نکنید. تمام عیار می‌شوید.

پوشیدن لباس مجلسی کوتاه را فراموش کنید

فقط موضوع احترام به عروس خانم نیست بلکه به این علت است که دیگر کسی در جشن‌های عروسی لباس مجلسی کوتاه نمی‌ پوشد چون در این صورت کسی نگاه‌تان هم نمی‌کند. به جای لباس کوتاه لباس بلند چاک‌دار به تن کنید تا بدرخشید.

لباس مجلسی

از توری سفید استفاده نکنید

لباس مجلسی

توری سفید گلدوزی شده در مراسم عروسی هیچ توجهی را جلب نمی‌کند. یک این بار را به حرف خیاط‌ها گوش ندهید و با توری سفید در جشن عروسی حاضر نشوید. لباس پولک‌دوزی شده، توری رنگارنگ و حتی لباس چند لایه بپوشید.

انتخاب لباس مجلسی مشکی

دنیای مدرن، دنیای تغییرات شگفت‌انگیز است. گوشی‌های هوشمند، مدیتیشن، هشتگ، خرید‌های اینترنتی و… لباس مشکی پوشیدن! لباس مشکی حکم مرغ را دارد که در عزا و عروسی سرش را می‌برند ولی مشکی رنگ مورد علاقه شهرنشینان با کلاس است. در عروسی با اعتماد به نفس لباس مشکی بپوشید.

لباس مجلسی

وسایل خود را در کیف کوچکی بریزید و آن را به دست بگیرید

لباس مجلسی

کیف‌های بزرگ و خورجینی در شب عروسی دست و پا گیر هستند. هر که نداند فکر می‌کند بعد از عروسی قرار است بزنید به دل کوه و جنگل و مدتی دور از شهر زندگی کنید! سبک به جشن عروسی بروید و کیفی کوچک و مختصر به دست بگیرید. لزومی ندارد که کلی وسایل با خودتان همراه ببرید.

انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب

کفش پاشنه بلند به پا کنید که بتوانید راحت و بی‌ دردسر راه بروید و  تا آخر مراسم دچار درد در پا و کمرتان نشوید.

شکیل تر با لباس آستین‌ دار مجلسی

لباس‌های بلند مجلسی آستین‌دار بیشتر در مجالس رسمی‌تر پوشیده می‌شود اما همین لباس با روسری یا شال مخمل و آستین‌هایی که تقریباً تا روی ناخن‌های لاک‌زده آمده شکل و شمایل جدیدی به شما می‌دهد.

منبع : کوشالی