پالتو زنانه و رعایت نکات خرید آن

پالتو زنانه

پالتو زنانه

چند لایه پوشیدن در این فصل بجز ظاهر نه چندان خوب، به پوششی ناراحت و دست و پاگیر هم برای شما تبدیل خواهد شد. برای همین لباس های گرم زمستانی زیادی است که باید در کمد لباس های شما باشد، یکی از آنها پالتو زنانه مناسب است. پالتوهایی خوش دوخت که خوش پوشی شما را تکمیل و تن تان را در سرمای زمستان گرم و محفوظ نگه می دارد و پوششی کامل را همراه با چادر نیز می تواند برای شما رقم بزند. در این بخش با معرفی انواع پالتو زنانه به شما کمک می کنیم تا با توجه به اندام و فرم ظاهری تان انتخاب بهتری داشته باشید.

پالتو زنانه ساده و شکیل

امسال هم بازار تولید پالتو و کت های بلند است؛ پالتوهایی با تن خورهای عالی و دوختی ساده که یقه های هفت و انگلیسی آنها را کمی از سادگی دور کرده است. دکمه های این پالتوها مخفی و جیب های آنها ساده است، پس کافی است با استفاده از رنگ های متنوع این سبک پالتوهای ساده اما شکیل پوشش خود را چشم نوازتر کنید. طراحی این پالتوها روی پارچه های پشم شتر، فوتر و حتی چرم طرفداران بسیاری دارد پس با در نظر گرفتن بودجه، میزان گرما و سلیقه خود دستتان برای انتخاب جنس این پالتوها باز است.

پالتو زنانه

پالتو زنانه مناسب برای خانم های کارمند

پالتوهایی با دو ردیف دکمه های بزرگ، کمربند و سرشانه از جنس پشمی، کتان و شمعی با رنگ های تیره پشت ویترین پالتوفروشی ها به وفور به چشم می خورند. این نوع پالتوها به دو شکل بلند و کوتاه با سبکی نیمه رسمی با جیب های بزرگ و کاربردی، انتخاب مناسبی برای خانم های شاغل و محصل محسوب می شود. البته امسال در طراحی بسیاری از آنها با الهام از طرح های سنتی از پارچه های طرح دار چهارخانه با رنگ های روشن استفاده شده است که برای خانم هایی با وزن مناسب بسیار شیک به نظر می رسد.

پالتو زنانه

پالتو زنانه برای خانم های درشت اندام

اشتباه نکنید و برای پوشاندن اضافه وزنتان سراغ پالتو زنانه گشاد و کوتاه نروید. رنگ های تیره، بهترین همراه شما خواهد بود از طرفی با انتخاب پالتویی با طرح راه راه عمودی کشیده تر و لاغرتر به نظر خواهید رسید. نیم پالتوهای مد شده امسال هم که در قسمت کمر کمی تنگ تر و پایین نسبتا کلوشی دارند هم می توانند کمر شما را باریک تر نشان دهند.

پالتو زنانه

پالتو زنانه رسمی

تنوع پالتوهای بلند در میان طراحی های ارائه شده امسال بوضوح به چشم می خورد، پس اگر در ظاهرتان دنبال وقار هستید انتخاب پالتوهایی از جنس فوتر را با یقه هایی که به وسیله دکمه بسته می شوند و از قسمت کمر به شکل دامن های بلند و نیمه کلوش هستند، دست کم نگیرید.

پالتو زنانه
منبع: دمادم